wtorek, 13 listopada 2012

BeBeauty HANDS EXPERT!V - regenerujący krem do rąk

 Dziecko szaleje po domu więc mam chwile ale to dosłownie chwile na pisanie . To będzie bardzo szybki post. Szybki , ponieważ nie wiem na jaki dzisiaj dziwny pomysł wpadnie Natalka . Ostatnio gdy wyszłam na chwile do kuchni wracając ujrzałam ją w plecaku na głowie. Zamiast twarzy miała dwie żółte szelki. Walczyła z ławą , której bądź co bądź nie widziała bo i jak ? Szkoda , ze nie maiłam ze sobą aparatu . Byśmy miały z małą niezła pamiątkę na długie lata. Muszę się tez pochwalić tym , ze nawet pisanie idzie mi coraz łatwiej . Słowa same się pchają na klawiaturę , nie muszę już ich szukać ani wyciskać.
Dobra ale teraz do rzeczy . Miał być krótki, będzie średni :)


Robiąc zakupy w Biedronce zauważyłam krem do moich suchych i popękanych dłoni. Długo się wahałam ale ciekawość w końcu zwyciężyła nad rozumem . Wtedy jeszcze  go nie widziałam ani o nim nie słyszałam .W ogóle to jest mój pierwszy krem do rąk jakiego używam regularnie  Posiadam kilka produktów firmy BeBeauty z których jestem bardzo zadowolona (recenzja już wkrótce). Kremu do rąk jeszcze nie miałam i wcale nie żałuje swojej inwestycji.

W okresie jesiennym moja skora wysycha . Nie lubię zimna i moje dłonie również  W sumie dłonie i twarz w tym okresie szczególnie narażone są na kaprysy pogody dlatego trzeba o nie odpowiednio zadbać teraz ale także i latem .Gdy tylko dokończę ten krem zakupię także jego odpowiednik ale nawilżający czy coś takiego .

Opis produktu: zamknięty w solidnej tubce , która odporna jest na czynniki zewnętrzne (np. czternasto-miesięczne dziecko). Posiada ona zamknięcie na zatrzask co uwielbiam bo można to zrobić bardzo szybko i wygodnie. Konsystencja kremu jest gęsta przez co można bardzo łatwo rozprowadzić go na dłoniach.
Według informacji producenta krem zawiera filtr UV oraz alantoinę , która chroni przed wysuszeniem  i działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych .
Składnikami tego kremu są np : woda gliceryna oraz parafinę.

Moja opinia : krem tani ale bardzo dobry. Moja popękana skóra , wróciła do swojego poprzedniego stanu. Na pewno odżywił ja , odpowiednio nawilżył. Po zastosowaniu go an rękach bardo długo zostaje uczycie miękkości a take ten przecudowny zapach . Nie wiem co przypomina ale jest cudowny. Jego sposób użycia jest bardzo łatwy do zapamiętania . Wystarczy go stosować po każdy m myciu rąk , a także przed wyjściem na dwór. Pojemność: 125 ml

Cena : 3.19 zł
 Dostępność:   Biedronka


2 komentarze:

KAŻDY POZOSTAWIONY ŚLAD W FORMIE KOMENTARZA SPRAWIA MI NIESAMOWITĄ RADOŚĆ :)

WIĘC ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA I OBSERWOWANIA