środa, 27 lutego 2013

Poznajcie Cyrylka :)

   Kilka naście dni temu jak już wspominałam nawiązałam współpracę z przemiłym Panem Piotrem z portalu  http://www.mybabydeal.pl .Umówiliśmy się nie na opisywanie otrzymanego produktu ale na samą ocenę i prezentację portalu  :) 


No to zaczynamy . Po portalu oprowadza nie kto inny jak Cyrylek - mały pocieszy bobasek , który pomaga mamom na każdym kroku. 


MyBabyDeal to pierwszy z serii tematycznych portali zakupów grupowych. Do tej pory portale grupowe oferowały wspaniałe oferty na produkty różnego rodzaju w jednym miejscu, często jednak przyprawiając nas o zawrót głowy swoją mnogością i różnorodnością.
MyBabyDeal to portal dedykowany rodzicom i dzieciom po to, aby w jednym miejscu mogli oni znaleźć produkty, które ich interesują bez konieczności śledzenia tysięcy ofert. Dzięki MyBabyDeal poszukiwanie super ofert na produkty i usługi, które należą do kręgu waszych zainteresowań staje się znacznie prostsze!Wizja MyBabyDeal
Być portalem zakupowym pierwszego wyboru dla wszystkich przyszłych i obecnych rodziców, a jednocześnie miejscem, w którym każda mama znajdzie sposób na aktywność zawodową i dodatkowe dochody.

Misja MyBabyDeal
Dzięki aktywnej współpracy ze społecznością mam (poprzez projekt Dealmaker) będziemy wspólnie tworzyć najbardziej kompleksową i konkurencyjną pod każdym względem ofertę produktowo-usługową dla dzieci i rodziców.


Jak kupować

To proste!

Gdy spodoba ci się oferta Cyryla, wystarczy, że klikniesz "Kup", opłacisz BABYkupon a po aktywacji oferty otrzymasz go mailem w postaci pliku PDF oraz będzie on dostępny na twoim koncie w zakładce "BABYkupony".

Gdy uznasz, że chcesz zakupiony BABYkupon zrealizować postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w treści oferty oraz/lub na samym BABYkuponie. Chcąc zrealizować BABYkupon zawsze posługuj się numerem BABYkuponu i hasłem na nim zawartym a najlepiej zabierz wydrukowany BABYkupon do sprzedawcy i przedstaw się za jego pomocą.


A teraz coś ode mnie , czyli o co w tym chodzi . No wiec tak jak już wcześniej przeczytałyście i zapowiadałam Wam tą współpracę pisałam , że jest to portal dla rodziców i ich pociech, na której znajdziecie mnóstwo ciekawych ofert. Jednak każda mama , która chciałaby współpracować z portalem może zostać Dealmarkerem http://www.mybabydeal.pl/pl_pl/dealmaker/propose ,czyli sprzedawcą Babykuponów. (oddajemy nawet 40% zysku od każdej oferty znalezionej i przyniesionej do nas przez Dealmakera) Więcej inforamcji zanjdziecie w  podanym linku . Myslę, że przepisywanie tego samego nie miałao by sensu a streścić się niestety tego nie da. Portal składa się z pięciu różnych części : z ofert MyBabyDeal, bazarku , przepisów kulinarnych i serwisu Wiadomości ,który niedługo ruszy. 
Opowiem Wam teraz o poszczególnych , częściach które składają się na naprawdę wspaniałą całość. 

Babydeale
Część w której znajdziemy oferty po atrakcyjnych cenach , codziennie pojawiają się nowe oferty zakupowe. Tutaj . Opowiem Wam jak kupować oferty na moim przykładzie. Ja wybrałam sobie foto obraz za cenę 29 zł format 50x50  w normalnej cenie u partnera portalu kosztuje 89 zł ,oczywiście z ważnym kuponem. Ofertę zakupiłam i opłaciłam kredytem , który do wykorzystania oferował mi Pan Piotr. Jednak gdy nie mamy kredytu trzeba wpłacić pieniążki na konto najlepiej przed jej zakupem. Wówczas przy ofercie klikamy przycisk "kup", w odpowiedzi dostajemy kupon równo warty cenie produktu , którym płacimy za zakup. Zasady korzystania i dalszej płatności opisane są pod interesującą nas ofertą. 
Pierwszy raz robiłam zakupy w ten sposób i muszę przyznać pogubiłam się w diabły. Pan Piotr bardzo szybko i sprawnie mi pomógł za co jestem niezmiernie wdzięczna.
Bazarek 
Miejsce gdzie my mamy , możemy kupić sprzedać  , oddać nie używane lub za małe ubranka po swoich pociechach  oraz nie potrzebne już gadżety. 
     Przepisy kulinarne
     Jak sama nazwa wskazuje miejsce gdzie dietetyk współpracujący z portalem umieszcza zdrowe i pożywne przepisy dal mam oraz ich dzieci. Celem tego działu jest propagowanie  zdrowego stylu życia oraz przekazanie wiedzy dietetycznej .    Wiadomości 
     Dopiero w budowie ale dam znać kiedy ruszy :) 
   

Jeśli chcecie Drogie mamy zarejestrować się w serwisie zapraszam Was abyście zrobiły to z tego linku. Nie ukrywam wcale, że i ja będę miała z tego korzyści. Za każdą osobę zarejestrowaną z Waszego linku dostajecie 2 zł w formie kredytu za ,który możecie kupować wybrane przez Was oferty :) Zapraszam także na Facebook'a . Tam znajdziecie rożne konkursy w , których nagrodą są kredyty . Polubiajcie i udostępniajcie ! 

4 komentarze:

 1. ciekawa współpraca, musze tak zajrzeć :)
  miłego dnia:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa strona, nie znałam, myślę ,że na pewno się rozwinie.
  P.S. Masz rację, jak mama sie rozchoruje, to już jest koniec. Ja w tamtym roku miałam grypę i dzieki Bogu, mogłam małą zostawić u babci, ale jak tu spokojnie chorować, jak cały czas myślisz, czy dziecko nie płacze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z zakupów grupowych, to korzystałam kiedyś z groupon.pl

  OdpowiedzUsuń

KAŻDY POZOSTAWIONY ŚLAD W FORMIE KOMENTARZA SPRAWIA MI NIESAMOWITĄ RADOŚĆ :)

WIĘC ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA I OBSERWOWANIA