sobota, 9 lutego 2013

Learn To Drink Cup 270 ml od MAM BABY

 No i nadszedł czas na kolejny i ostatni produkt marki MAM BABY . Już od dłuższego czasu testujemy i  jesteśmy bardzo zadowolone z kubeczka.. 
Tzn. mama i córusia kochają kubek Learn To Drink.
Już czas na Learn To Drink Cup. Projektanci MAM opracowali innowacyjny kubek, ułatwiający dzieciom naukę samodzielnego picia.
 • Twardy ustnik ułatwia przygotowanie do picia ze szklanki.
 • Opatentowany zawór zapewnia szczelność.
 • Łatwy do trzymania.
 • Stylowy design.
Buteleczka składa się z kilku części , które łatwe są do samodzielnego zmontowania, w razie jego mycia. W skład wchodzą : -twardy ustnik, obręcz na ustnik , zatyczki oraz silikonowego zabezpieczenia z tyłu ustnika. Dzięki niemu picie nie chlapie , a dziecko nie wygląda jakby skakało po kałuży :)
Jest to w sumie nasz pierwszy "niekapek", ponieważ moje dziecko nie było wcześniej przekonane do tego typu wynalazków. Wolała pić ze zwykłej butli . Wybraliśmy jak widzicie kolor różowy bo wydawał się nam najpiękniejszy ze wszystkich dostępnych u producenta kolorów. Buteleczka jak i zatyczka mają wytłoczone logo producenta co moim zdaniem jest rzeczą godną podziwu. Niektóre firmy "zaznaczają" swoje wyroby zwykłym napisem , który szybko się ściera. Wspaniały kształt odpowiednio dobrany do rączek dziecka pozwala na trzymanie buteleczki stabilnie , nawet w czasie upadku . Najważniejszą rzeczą jest to , że rzeczywiście nie kapie. Tarmosiłam i trzepałam nim ale żadnego deszczu soczku czy herbatki nie było . Piłam z niego aby się przekonać o prawidłowym przepływie płynów i znowu mnie zamurowało , soczku leci tak wystarczająco , że dziecko nie czuję się jak mała krówka zmuszona łapczywie i z trudnością pić. Natalka nawet z nim śpi , miśki poszły w kąt za to jest buteleczka :) Bardzo łatwo się go myję i suszy

 Mała testereczka w akcji 

Muszę jeszcze dodać , że buteleczka spisuje się bardzo świetnie  Serdecznie dziękujemy firmie MAM BABY za możliwość przetestowania ich produktów :)9 komentarzy:

 1. mamy ten kubeczek i bardzo go lubimy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. kurcze, jaka ona jest słodziutka :) Całusy dla Was

  OdpowiedzUsuń
 3. ale słodziutka ta Twoja mała :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też używaliśmy tego niekapka.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zadowolona z buteleczki :D

  Ps. Kochana na zdjęciu 200 obserwatorów widniejesz, więc liczy się +1 pkt ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Masz przepiękną córeczkę! :)

  OdpowiedzUsuń

KAŻDY POZOSTAWIONY ŚLAD W FORMIE KOMENTARZA SPRAWIA MI NIESAMOWITĄ RADOŚĆ :)

WIĘC ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA I OBSERWOWANIA