wtorek, 4 grudnia 2012

Wampirze kosmetyki od essence

 Saga Zmierzch zarobiła już na siebie miliony dolarów , szum powstały wokół tego nie  odszedł tak szybko w zapomnienie jak sukcesy innej  wampirzej sagi -  Kronik Wampirów Anny Rice czy Drakuli (zapomniał autora). Co nas do tego przyciąga ?  Mroczna tajemnica nieśmiertelności niektórych bohaterów czy chęć poczucia dreszczyku emocji ? Moim zdaniem to i to .
 Co do sagi Zmierzch nie wiem co przyciągało tylu fanów? Chyba historia miłosna , no bo cóż innego?
 Mnie osobiście  to i to.
 Z drugiej zaś strony nie jestem jakimś fanatykiem , upiłam ten róż tylko ze względu, że żadnego nie miałam a najwyższy był czas żeby go zakupić.


Jest to mój pierwszy kosmetyk marki Essence ,  więc nie mogę powiedzieć o tej firmie zbyt dużo . Zdecydowanie jestem Wibo maniaczką. Firma ta idąc z duchem czasu i korzystając z ostatniej części Zmierzchu postanowiła wyprodukować limitowaną serię kosmetyków  "THE TWILIGHT , BREKING DAWN"
Ja posiadam róż do policzków odcień nr 01 renesme  red.
Jak wszyscy wiedzą Renesme to córka głównych bohaterów sagi.Zamknięty  w trwałym przezroczystym opakowaniu , zamykanym na moje ulubione "klik'. Taj jak już wcześniej wspomniałam jest o mój pierwsze róż od jakiegoś czasu. Resztę pogubiłam. Ładny pomidorowy kolorek z nielicznymi drobinkami. 


Pięknie prezentuje się na polikach dodając uroku nie jednej dziewczynie. Jest to mocno na pigmentowany róż , z którym nie należy przesadzać ale daje się bardzo prosto i zwinnie rozetrzeć. Utrzymuję się na skórze bardzo długo bez żadnego poprawiania ok. 6 h  .Moim zdaniem bardzo dobry i trafny zakup. Co można o nim więcej napisać ? Idealny , aż do przesady ! 

Cena: 11.99 zł 
Dostępność: wszędzie tam gdzie szafy Essence
Masa netto : 5,5 g 

1 komentarz:

  1. kolorek rzeczywiście ma mocny, pierwszy raz taki widze, chyba warto taki nabyc:)

    OdpowiedzUsuń

KAŻDY POZOSTAWIONY ŚLAD W FORMIE KOMENTARZA SPRAWIA MI NIESAMOWITĄ RADOŚĆ :)

WIĘC ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA I OBSERWOWANIA