środa, 6 marca 2013

Książeczkowy post

   Tego u nas jeszcze nie było! Mama wpadła na pomysł taki , aby pokazać Wam nasze książeczki , niektóre wygrane  inne same zakupiłyśmy .Jak  rozwijać bloga to na całego! 

Pokazywałam Wam tą książeczkę w ostatnim zakupowym poście , czyli kilka dni temu . Trafiła ona do nas zupełnie przez przypadek , ponieważ Tatuś Mamusię zaciągnął do Empiku ,a mama poszła oglądać książeczki dla dzieci. I tak zaczęło się .Wczoraj kupiłam kolejną i tak postanowiliśmy uzupełniać naszą biblioteczkę. 
Książeczka pochodzi z serii Obrazki dla maluchów wydawnictwa OLESIEJUK . Ja wybrałam na chwilę obecną WIEŚ , ponieważ wydała mi się najsympatyczniejsza i miała dużo zwierzątek. Nie ma ona autora jednak wpisany jest pomysłodawca tej serii , czyli Nathalie Belineau i Emilie Beaumont. 


Książeczka jest wykonana z tektury , a okładka jest podwójnie wykonana - wiecie co mam na myśli  Nie jest sztywna jak reszta kartek ale mięciutka i miła w dotyku. 
Cała seria Obrazków dla maluchów zajęła I miejsce w plebiscycie na "Najlepszy Produkt 2011 "  i jest również polecana przez miesięcznik Dziecko .Książeczka zawiera bardzo ładne duże obrazki , które dla większego rozumniejszego dziecka są bardziej zrozumiałe . Do każdego zwierzątka zadane jest pytanie odnośnie jego natury lub środowiska .Natalka natomiast lubi pokazywać krówkę i muczeć wesoło. Uczy się odgłosów zwierzątek ,a traktor to dla niej BUM. 16 zwierzątek wiejskich potrafi wciągnąć na dłużej. 
Cała książeczka wykonana  jest bardzo solidnie , obrazki są duże , przejrzyste na białym tle. Małe dziecko z pewnością jej nie porwie ani w jakiś inny sposób nie uszkodzi. Lubi ją oglądać i "znika" na jakieś 10-15 minut . 

Seria ułożona jest tematycznie . Oprócz Wsi znajdziemy : Kocięta, Psiaki , Dzikie zwierzęta, Owoce i wiele wiele innych . 

Polecam wciągnie dziecko na długo :)

Cena: 7,99 zł 
Wydawnictwo : Olesiejuk
Dostępność : Empik , sklep internetowy wyd. 

4 komentarze:

 1. Ta seria książeczek jest śliczna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mamy prawie całą serię. Mój Maluch je lubi, ja trochę mniej, bo niezbyt podobają mi się te obrazki. Ale to Maluchowi ma się podobać, a nie mi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. mamy te książeczkę:) u nas traktor też jest BUM:)

  OdpowiedzUsuń
 4. My mieliśmy, mała na niej uczyła się nazw zwierzątek, niestety pomimo solidnego wykonania nie przetrwała.

  OdpowiedzUsuń

KAŻDY POZOSTAWIONY ŚLAD W FORMIE KOMENTARZA SPRAWIA MI NIESAMOWITĄ RADOŚĆ :)

WIĘC ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA I OBSERWOWANIA